Відзначили новосілляВідзначили новосілля

Якщо театр починається з гардероба, то село - із сільської ради. Новоградківка Овідіопольського району не є виключенням, але десятки років приміщення органу місцевого самоврядування важко було назвати сільрадою: вікна з решітками, обідрані стіни, вибиті шибки, обсипана штукатурка... Сором, та й годі!

На щастя, той жахливий час пішов у минуле. Колектив Новоградківської сільської ради перебрався в нове приміщення, яке відповідає всім сучасним нормам. Відкрити його приїхав голова Овідіопольської районної державної адміністрації Володимир Володимирович Левчук. Разом із в.о. сільського голови Ольгою Ярославівною П`яною вони перерізають стрічку, сповіщаючи, що відтепер місцева влада має належні умови і для роботи, і для прийому сільчан. Тут тепло, затишно, тож із посмішкою і гарним настроєм працівники сільради обслуговують своїх земляків.

Всі виробничі підрозділи сільради мають комп`ютерне забезпечення, сучасне економне освітлення, меблі і оргтехніку. Як повідомила головний бухгалтер сільради Діна Олегівна Данелян, все внутрішнє обладнання придбано за кошти сільського бюджету.

Крім того, сільрада оплатила роботи по введенню в експлуатацію двох артезіанських свердловин, придбання меблів для підготовчої групи майбутніх учнів місцевої школи. На утриманні сільради вісім класів початкової школи. Дітям тут тепло і затишно, в комфортних умовах ведуть заняття вчителі. Учні залюбки відвідують школу, задоволені і батьки, бо впевнені, що їх діти завжди в теплі, нагодовані, ще й навчені азам граматики, малювання, математики, читання.

Колектив Новоградківської сільради висловив щиру вдячність голові райдержадміністрації, який посприяв введенню в експлуатацію нового приміщення сільради. У свою чергу Володимир Володимирович Левчук висловив впевненість, що Новоградківська сільрада стане взірцем не лише в створених умовах для своїх співробітників, а й наданні дієвих і ефективних послуг сільській громаді у вирішенні соціально-економічних проблем.

Сергій Димченко

Ваша реклама