Перевірити та запобігтиПеревірити та запобігти
Наш кор.

У зв’язку з трагічними подіями, які сталися днями в Одеському муніципальному дитячому оздоровчо-спортивному таборі „Вікторія”, 19 вересня в Овідіопольській районній державній адміністрації пройшло позачергове засідання районної комісії з питань техногенно-екологічної безпеки і надзвичайних ситуацій. В ньому  взяли участь голова райдержадміністрації Левчук В.В., перший заступник голови РДА Ільченко І.О., керівники структурних підрозділів та управлінь адміністрації, представники селищної ради, поліції, районного сектору ГУ ДСНС. Основними питаннями, що обговорювались в ході засідання, були завдання щодо позачергових проведень заходів з перевірок об’єктів освіти, культури, охорони здоров’я та усунення проблем, які існують на  об’єктах з масовим перебуванням людей.

З доповідями про стан протипожежної безпеки дошкільних, шкільних, позашкільних закладів освіти, культури, дитячих оздоровчих таборів та баз відпочинку, фельшерсько-акушерських пунктів виступили представники районного сектору ГУ ДСНС, начальник відділу освіти райдержадміністрації Григораш К.В., начальник відділу культури, релігій та охорони об’єктів історичної спадщини Гарячих О.І.

За словами доповідаючих, в нашому районні по усіх соціальних об’єктах існують серйозні проблеми щодо забезпечення належного протипожежного захисту. В школах, дитячих садочках, лікувальних закладах часто відсутні пожежні водоймища, знаходяться в критичному стані та потребують капітального ремонту гідранти, протипожежні щити, не вистачає вогнегасників. Та головною є і залишається проблема відсутності внутрішнього водопостачання та невеликого тиску води в багатьох соціальних закладах району.

Левчук В.В. зазначив, що понад 30 років у районі не займалися ремонтом багатьох комунікацій, тому і гідранти, і пожежні водоймища технічно неготові забезпечити захист соціальних об’єктів.

В ході наради були окреслені основні питання на найближчий час: щотижня кожна організація повинна надавати аналіз стану закладів освіти, культури, баз відпочинку з приводу протипожежної безпеки, усунути існуючи проблеми протягом короткого часу та створити мобільну групу з перевірки даних об’єктів, щоб запобігти і не допустити повторення подібних трагедій.

Ваша реклама