І знову перемога!І знову перемога!
Батьківський комітет відділення дзюдо Овідіопольської ДЮСШ №1

16 вересня дзюдоїсти Овідіопольської ДЮСШ №1 брали участь у виїзних змаганнях в Києві. Приймав спортсменів Олімпійський коледж імені Івана Піддубного на відкритому чемпіонаті з боротьби дзюдо. Всі п'ять учасників - представників нашої школи, - у відповідних вікових та вагових категоріях, зайняли призові місця.

І це не дивно, - з такою підготовкою і ставлення до боротьби у наших спортсменів не було права на програш. У дітей вже є мета в житті - бути чемпіонами, бути першими скрізь і в усьому. Це наші діти, наша гордість і наше майбутнє. Тренеру величезна подяка від батьків! Не можна передати ту радість, коли в повній мірі відчуваєш гордість за свою дитину, - це неймовірно. Діти вірять в себе, вони стають особистостями, прагнуть бути ще кращими і успішнішими.

Дзюдо Овідіополя - це не тільки спортивна школа, це школа життя. Робота і тренера, і дітей не проходить марно, про що говорять результати цих змагань у Києві: 1 місце - Науменко Роман, 2 місце - Шморгунов Роман, 3 місця - Соборів Владислав, Ткаченко Костянтин і Сирота Едуард.

Величезна подяка від батьків юних спортсменів тренеру Манукяну Максиму Валерійовичу за чемпіонів і призерів, за їх виховання та всебічний розвиток. Завдяки виїзним змаганням, які не обмежуються тільки територією України, наші діти знайомляться з іншими містами, країнами та їх культурою.

Приємно усвідомлювати, що є люди, яким небайдуже майбутнє наших дітей, адже це і є майбутнє нашої країни.

Ваша реклама