Взяли юніорський кубок

Напередодні Нового року вихованці Овідіопольської ДЮСШ №1 за допомоги голови райдержадміністрації В.В.Левчука отримали чудовий подарунок – новий борцівський килим (татамі), - розповів редакції «Наддністрянської правди» директор закладу заслужений тренер України О.Т.Усінов. – А випрадали таку турботу новими успішними виступами на молодіжному чемпіонаті України з самбо.

Змагання з цього захоплюючого виду боротьби (спортивного та бойового розділів) проходили 1-4 лютого в Харкові і зібрали більше 600 спортсменів з 24 областей. Тим вагомішими є успіхи наших спортсменів.

Так, Вікторія Бальжик (тренер І.Ткаченко) з Овідіополя, яка виступала в обох вікових групах у  категорії до 56 кг, завоювала золоту (серед дівчат) і срібну (серед юніорок) медалі.

Чемпіонський титул серед дівчат у вазі до 75 кг виборола Ірина Логойда (тренер В.Сіраченко) з Великодолинського, перемігши у фіналі призерку чемпіонату світу А.Додосєву. До речі, Ірина зараз навчається в школі олімпійського резерву в Києві.

Порадували й учні тренера С.Левицького з Великодолинського. Віктор Яковлєв у змаганнях юніорів у вазі до 57 кг став чемпіоном у бойовому та бронзовим призером у спортивному розділах. Дві бронзи виборов Сергій Іванов серед юнаків у вазі до 65 кг, ще одне третє місце на рахунку Артема Миготіна серед юніорів у вазі до 62 кг.

Це забезпечило команді Одеської області, основу якої складали вихованці ДЮСШ №1, перше місце серед юніров у загальнокомандному заліку, з чим ми їх і вітаємо.