Показали відмінні результатиПоказали відмінні результати

За давньою традицією, в останні дні грудня дзюдоїсти Овідіопольської ДЮСШ №1 зустрічають на татамі спортсменів, які приїздять до Овідіополя, аби взяти участь у відкритому Новорічному турнірі Овідіопольської ДЮСШ №1 з дзюдо, який цього року проводився 22 грудня серед юнаків 2006-2007, 2008-2009, 2010-2011 р.н. та дівчат 2007-2010 р.н. у Палаці спорту ім.В.І.Дукова. І як би не було важко, але більшість наших дзюдоїстів змогли показати відмінні результати.

Майже щоденні тренування у залі не проходять марно, про що свідчить така кількість чемпіонів та призерів турніру серед дзюдоїстів Овідіопольської ДЮСШ №1. Першими стали Кіран Ігор, Давиденко Данііл, Дідур Михайло, Рогачевський Іван, Науменко Роман, Бричук В’ячеслав, Некрасов Денис, Гогуленко Микита, Бондаренко Давид, Ткаченко Костянтин, Киричков Данііл. Другі місця у Ясиновської Катерини, Седракяна Левона, Ізгуна Адама, Куруча Артура, Семко Данііла, Павлюка Кирила, Сироти Едуарда, Абабіна Данііла, Бокоча Сергія та Лисьонка Євгена. Треті – Корчева Анастасія, Садуллаєв Святослав, Абабін Юрій, Туриця Євген, Явдощук Олександр, Шеремета Ярослав, Соборов Владислав (тренер Манукян М.В.).

На таких змаганнях мають змогу показати себе навіть наймолодші та ті спортсмени, що займаються боротьбою лише кілька місяців, для них це перше справжнє випробування в дзюдо, за яким прийшли спостерігати та підтримати їхні батьки та друзі. Перші місця вибороли Павленко Артур, Голбан Раміль, другі - Левицький Віктор, Беженарь Микола та треті - Котелевський Данііл та Лучицький Михайло (тренер Ткаченко І.В.).

Від батьків хочеться висловити подяку тренерам - Манукяну Максиму Валерійовичу та Ткаченку Ігорю Валентиновичу за відмінне виховання дітей, за проведену злагоджену роботу та досягнені результати, а також меценату змагань, на кошти якого був проведений турнір. Спорт в Овідіопольському районі буде існувати доти, доки будуть небайдужі до нього люди.

Батьківський комітет відділення дзюдо Овідіопольської ДЮСШ №1

Ваша реклама