Перемоги СК „Мангуст”Перемоги СК „Мангуст”

Перемоги СК „Мангуст”

Минулий місяць для вихованців спортивного клубу "Мангуст" був напруженим та багатим на перемоги. 15 жовтня в Одесі пройшов відкритий чемпіонат Одеської області з бойового самбо. Овідіопольська команда посіла почесне ІІ командне місце.

Ці змагання були відбірковими до чемпіонату України, який проходив в Ірпені Київської області 3-6 листопада. І місця зайняли Осадченко Андрій (с.Калаглія) та Тукало Микола (с.Роксолани); на ІІ місці - Пахомов Михайло (с.Миколаївка), Тадевосян Артур (с.Калаглія), Бурундуків Руслан (с.Калаглія);

ІІІ місця посіли Бочаров Денис (с.Миколаївка), Драгнев Денис (с.Надлиманське), Гуртовий Максим (смт Овідіополь).

Наступного дня, 16 жовтня, наша команда вирушила на чемпіонат світу зі спортивної боротьби грепплінгу і бразильського джиу джитсу до столиці Азербайджану Баку. З Овідіопольського району двоє спортсменів Фадєєва Наталія (Овідіополь) і Проноза Максим (Калаглія) потрапили до складу збірної країни з панкратіону. Дуже радував настрій земляків проявити себе на чужому килимі. Очікування виправдали себе. Фадєєва Наталія завоювала дві нагороди (бронзові медалі) з грепплінгу і бразильського джиу джитсу. Тож у нашій скарбничці з'явилися почесні медалі з чемпіонату світу.

По приїзду на Батьківщину 21 жовтня, ми додому не поспішали. З літака пересіли в автобус з Максимом Пронозою і вирушили до Херсонської області в Каховку на відкритий чемпіонат області з панкратіону, де нас чекали ще 13 наших хлопців. Спортсмени були налаштовані на перемогу. Для них з'явився стимул потрапити на чемпіонат світу, але перед цим  треба було пройти величезну кількість відбіркових турнірів. Десять перших місць, шість других, шість третіх -  в загальній кількості 22 медалі, які ми привезли додому й поповнили скарбничку нагород. Ми посіли ІІ загальнокомандне місце разом з Одеською федерацією панкратіону "Мангуст".

У розділі грепплінгу ноу гі зайняли такі місця: І -  Макуха Микола (Овідіополь), Драгнев Денис (Надлиманське), Лизогубенко Влад (Овідіополь), Кот Олександр (Надлиманське), Тукало Микола (Роксолани). ІІ -  Проноза Максим (Калаглія), Кривченко Дмитро (Роксолани), Мовсесян Агорон (Овідіополь), Гуртовий Максим (Овідіополь). ІІІ -  Рудяк Дмитро (Овідіополь), Васильєв Андрій (Овідіополь).

У розділі бразильське джиу джитсу місця розподілилися таким чином: І -  Тукало Микола (Роксолани), Кот Олександр (Надлиманське), Драгнев Денис (Надлиманське), Тукало Микола (Роксолани). ІІІ - Васильєв Андрій (Овідіополь)

У розділ ММА: І місця - Проноза Максим (Калаглія), Макуха Микола (Овідіополь), ІІ - Тукало Микола (Роксолани), Лизогубенко Влад (Овідіополь), Рудяк Дмитро (Овідіополь), ІІІ -  Тадевосян Артур (Калаглія), Гуртовий Максим (Овідіополь), Кот Олександр (Надлиманське).

На цьому наші поїздки не закінчилися: через два тижні, 9 листопада, спортивний клуб "Мангуст" вирушив до Сум на чемпіонат України з панкратіону серед дорослих. Представляли Овідіопольщину 4 спортсмени. І знову ж таки перемога була за нами! У розділі ММА ІІІ місце зайняв Пахомов Михайло, а у  бразильському джиу джитсу Мовсесян Агарон став бронзовим призером.

Через тиждень в Одесі проходив чемпіонат області з вільної боротьби серед студентів. Наш вихованець Лизогубенко Владислав випробував себе в новому виді єдиноборств і зайняв почесне ІІІ місце.

Спортивний клуб "Мангуст" (Овідіополь) запрошує хлопців та дівчат на тренування зі змішаних єдиноборств ММА і тактичноїй боротьби грепплінгу. Звертатися за телефоном 098-499-82-89 -тренер Олександр.

О.Фіряєв, тренер

Ваша реклама