„Кубок Овідія”„Кубок Овідія”

5-6 травня в Палаці спорту ім.В.І.Дукова пройшов турнір з гандболу „Кубок Овідія” серед чоловічих аматорських команд. Наша команда вперше взяла участь у подібниху змаганнях, адже зазвичай суперниками виступали команди з Одеської області.

За результатами дводенних ігор переможні місця розподілилися таким чином: І місце посіла команда з Тирасполя, ІІ – у команди зі Сквири, ІІІ місце дісталося команді з Овідіополя, на ІV-му – команда з Роздільної.

Честь рідного селища у гандбольній команді з Овідіополя захищали: Васьков Микола, Горшунов Олексій, Рябоконь Олександр, Ярославцев Олександр, Войтюк Андрій, Клеван Микола, Наконечний Максим, Браткевич Денис, Дзогий Данило, Толстих Ілля, Бондаренко Ігор, Михай Дмитро, Лафазан Григорій.

Кращим гравцем команди став Рябоконь Олександр, а найкращим гравцем турніру – Наконечний Максим.

Чоловіча команда Овідіополя щиро дякує за допомогу в проведенні змагань керівництво Овідіопольської райдержадміністрації та Овідіопольської селищної ради. За сприяння у підготовці команди окрема подяка першому заступнику голови Овідіопольської РДА  Ільченку І.О. та заступнику голови РДА Ворохаєву О.А.

За надані призи кращим гравцям турніру – подяка Одеській обласній федерації гандболу.

О.Рябоконь,

інструктор із спорту Овідіопольської селищної ради

Ваша реклама