Фантазія плюс ТворчістьФантазія плюс Творчість

Що може більше принести дітям радощів ніж новорічна ялинка, яка красується своїм вбранням, занурює дітей в світ казки, подарунків, свята! Та як забагато часу треба, щоб її виростити, і який короткий час її життя. Як допомогти дітям створити свою власну ялинку, композицію, не порушуючи законів природи?

Творчу відповідь на це питання дає щорічна  природоохоронна акція «Ялинка». З 29 листопада по 3 грудня  пройшли шкільні етапи, в яких взяли участь понад 5000 дітей. А 4 грудня в районному  Будинку дитячої та юнацької творчості (директор Іванченко Т.А.) відбулася  районна екологічна виставка в двох номінаціях: «Новорічна композиція» та «Український сувенір», на якій було представлено 394 роботи  переможців шкільного туру.

Право на самовираження, своє місце «під сонцем», пізнання найглибших почуттів має кожна дитина. Дивишся і милуєшся… Які чудові композиції виготовили наші діти! Скільки в них вкладено праці, старання, творчості, винахідливості, душі! Тому і вийшли всі композиції гарні, різноманітні, яскраві, святкові.

І все ж  таки найкращими визнанні роботи: Кіріяна Максима (Великодолинський НВК-гімназія), Кіореску Владислава, Єрмошко Юлії (гурток «Сувенір – подарунок» ОРБДЮТ), Няньчук Кіри (Калаглійської ЗОШ), Науменка Кирила, Тихоненка Максима, Похлібної Олександри, Гостюхіна Ігоря, Рисінової Наталії, (Овідіопольська ЗОШ №2), вихованців гуртка «Сучасний декор» (ОРБДЮТ), Кішенка Ярослава (Мар’янівська ЗОШ), Радченка Микити, Багнюк Інни, (Надлиманська ЗОШ),Бондар Поліни (Прилиманська ЗОШ), Стародумової Марини, Вакаренко Юліани, Бакеркіної Діани, Веретеннікової Анастасії, Дмитрашко Олени, Сурженко Каріни, Чорної Анни, Сиріус Яніни, Кремінської Катерини (гурток «Соломоплетіння» ОРБДЮТ),  Лощинської Дарії, Карлійчука Микити, Радіонової Наталії, Романова Олександра (Барабойська ЗОШ), Коланчука Якова (Санжійська ЗОШ І ст.), Цой  Аніти, Іванущака Дмитра, Іванущака Романа (Доброолександрівська ЗОШ).

Автори кращих робіт та їх керівники нагороджені грамотами відділу освіти Овідіопольської районної державної адміністрації.

Не забули діти привітати і подякувати нашим захисникам  - воїнам АТО. За бажанням  дітей частина робіт, в які вони вклали тепло своїх сердець, любов і повагу до тих, хто захищає цілісність нашої держави, забезпечує мирне життя на рідній землі,  стала новорічним та різдвяним подарунком  воїнам АТО і передана їм  через волонтерську групу «Україна переможе», керівник Орлова Т.М.)

З 14  по 22 грудня роботи переможців районного етапу «Ялинка» візьмуть участь в обласному етапі і ми впевненні, що будуть високо оцінені членами обласного журі.

Л.Цубенко, методист ОРБДЮТ

Ваша реклама