Здрастуй, школо!Здрастуй, школо!

Літо, до побачення, здрастуй, школо! Ось і розпочався новий учбовий рік в українських школах. У всіх куточках нашої держави пройшли свята першого дзвоника, яке всі ми відзначаємо першого вересня у День знань. Традиційно, на ганку Овідіопольської ЗОШ-гімназії ім.Т.Шевченка збирається багаточисленна шкільна родина. В оточенні вчителів, батьків, рідних шкільне подвір’я нагадує величезний амфітеатр, заповнений вщент глядачами.

Свято розпочинається Державним Гімном України, який дружно виконує шкільна громада. Право першими переступити шкільний поріг надається першокласникам. Шість класів з найменшими учнями ведуть їх перші вчителі Ольга Дубина, Лариса Брагіна, Тетяна Лопатюк, Тетяна Юшкевич, Лариса Рвачова, Наталя Титомир.

Чотири роки малеча опановуватиме ази шкільної науки в класних кімнатах. Саме до них і всієї шкільної родини з побажаннями успішної дороги в країну знань звернулась директор школи Наталія Синько. Керівник школи запросила здійснити коло пошани відмінників, які стали гордістю школи.

В цей день було багато привітань, малеча вітала старшокласників, ті, у свою чергу, вітали першокласників з врученням подарунків.

За пропозицією Наталії Синько учні школи поклали квіти до пам’ятника землякам, які героїчно загинули на Сході України, боронячи незалежність нашої держави від російського агресора.

На перший урок школярів запрошує перший дзвоник. Для них він дав старт новому навчальному року. Миру вам, шкільна громадо, успіхів на шляху у велике і цікаве життя.

 

Сергій Димченко

Ваша реклама