В Одеській області стартував ремонт траси Кучурган-ОвідіопольВ Одеській області стартував ремонт траси Кучурган-Овідіополь

На автомобільній дорозі державного значення Т-16-25 КПП «Кучурган» – Біляївка – Маяки – Овідіополь розпочато ремонтні роботи. Про це у прямому ефірі на телеканалі «Репортер» повідомив голова Одеської обласної державної адміністрації Максим Степанов.

«Як тільки дозволили погодні умови, ми розпочали будувати дороги на Кучурган, Стурмок-Кілія, Одеса-Вознесенськ. На тендерних процедурах зараз знаходяться 94 км дороги Одеса-Рені – це те, що ми зобов'язані закінчити цього року. Я особисто стежу за якістю вже проведених робіт», – зазначив голова Одеської обласної державної адміністрації Максим Степанов.

Як повідомлялось раніше, на півночі Одеської області вперше за десятиріччя планують розпочати ремонт дороги Р-33 (Вінниця - Турбів - Гайсин - Балта - Велика Михайлівка). Наразі на ремонт автомобільної дороги державного значення розробляють проектно-кошторисну документацію. Орієнтовно, всього в регіоні за 2018 рік планують відремонтувати 310 кілометрів автошляхів.

Нагадаємо, будівництво та ремонт доріг – один із пріоритетів Стратегічного плану дій голови Одеської обласної державної адміністрації Максима Степанова «Розумний регіон» на 2017-2019 роки. 

Ваша реклама