У тісній співпраціУ тісній співпраці

Нелегкі часи переживає нині українська медицина. Реформа галузі проходить боляче. Але там, де до проблем лікарняних закладів ставляться по-державному, там є позитивні зміни. В Овідіопольському районі розвиток медицини завжди був у пріоритетних напрямках роботи, як районної державної адміністрації, так і районної ради.

- У нас є повне порозуміння з керівництвом  району, - говорить головний лікар КУ «Овідіопольська ЦРЛ» Сергій Солтик. - На сьогодні ми використовуємо бюджетні кошти на капітальний ремонт операційної зали хірургічного відділення, яке буде відповідати сучасним європейським стандартам. В операційній також встановимо новітнє хірургічне обладнання. А нещодавно з ініціативи заступника голови районної ради Людмили Мошняги, при підтримці голови районної  державної адміністрації Володимира Левчука та голови районної ради Олега Маклашевського, лікарня отримала 17 функціональних ліжок для важкохворих пацієнтів, що потребують додаткового догляду та інше обладнання. Ми їх розмістили у відділеннях анестезії, хірургії і травматології.

Днями в лікарні побували Володимир Левчук та Людмила Мошняга разом з пастором Церкви Євангельських християн баптистів Вячеславом Щербаковим, який і звернувся до Благодійної організації «ФОНД «ЩАСТЯ – ДІТЯМ» за благодійною допомогою для нашої лікарні.

- У своїй роботі ми завжди керуємось загальнолюдськими цінностями, - говорить Вячеслав Щербаков. – І також пастор Платон Колосов з християнами Овідіпольської церкви Євангельських християн баптистів завжди допомагають персоналу лікарні у догляді за важкохворими пацієнтами, що потребують додаткової уваги. Але  я не пам’ятаю, щоб до нас по допомогу звертались керівники районів…  Ми з Людмилою Мошнягою і Володимиром Левчуком обговорили проблематику вашого лікувального закладу і за допомогою Благодійної організації з Німеччини, з якою ми тісно співпрацюємо, отримали 17 функціональних ліжок та інше. Сподіваюсь, що ми і надалі плідно співпрацюватимемо з тим, щоб надавати допомогу районній лікарні та мешканцям Овідіопольщини.

За словами В.Левчука, це лише перші кроки в спільній співпраці з  Благодійною організацією «ФОНД «ЩАСТЯ – ДІТЯМ» Євангельських християн. Тож разом з керівництвом районної ради та з головним лікарем проаналізуємо, що саме потрібно вже зараз і почнемо реалізовувати напрацьовану програму.

До речі, в рамках медичної реформи сьогодні районна лікарня готує економічне обґрунтування для переходу комунальної установи на комунальне некомерційне підприємство, триває процес підготовки установи до проведення акредитації.

Сергій Димченко

Ваша реклама