Рицарський турнір у Кароліно-БугазіРицарський турнір у Кароліно-Бугазі

12 травня спортивний майданчик поблизу Кароліно-Бугазької ЗОШ перетворився на середньовічне ристалище, на якому проходили справжні рицарські бої. Ініціатором міжнародного рицарського турніру «Кубок Люксембурга», в якому взяли участь клуби історичного середньовічного бою з Одеси та Молдови, виступила ГО «Молодь майбутнього» (голова Л.О.Косих) за всебічної підтримки Кароліно-Бугазької сільської ради та сільського голови А.В.Апанасенка.

За словами Л.О.Косих, організатори хотіли познайомити жителів села з культурою середньовіччя, зарядити позитивом. І відразу зазначимо – це їм вдалося.

Сотні кароліно-бугазців, як кажуть, від малого до великого, прийшли аби стати свідками захоплюючого видовища. В ході доволі запеклих двобоїв (а вага спорядження складала 30 кг) у глядачів з’явилися свої улюбленці, яких вони активно підтримували. А нагороди переможцям турніру вручив народний депутат України В.О.Гуляєв.

До всього, діти мали змогу й самі взяти участь в рицарському бою (мечі, правда, були м’якими). Окрім того, великий інтерес викликали майстер-класи з ковальства, історичного танцю, виїздки на конях. Завітали у гості й сучасні наїзники – байкери. А ввечері на всіх чекало неперевершене фаєр-шоу.

    - Радий, що вдалося відірвати насамперед молодь від комп’ютерів і прилучити до активного відпочинку, - зазначив у бесіді з нами Кароліно-Бугазький сільський голова А.В.Апанасенко. – До того ж, такі заходи розширюють кругозір, надають можливість поспілкуватися у неформальній обстановці, згуртовують односельців.

Віталій Добровольський

Ваша реклама