Плани Авангардівської ОТГПлани Авангардівської ОТГ

За два роки в Авангардівській ОТГ з’являться два дитсадки, нова школа, будівля ще однієї ЗОШ буде реконструйована.

Про це в бесіді з нашим кореспондентом повідомив селищний голова  Сергій Хрустовський, розповідаючи про першочергові плани по соціально-економічному розвитку населених пунктів Авангардівської об’єднаної територіальної громади.

Насамперед, і ми були готові до цього, стоїть питання соціально-економічного розвитку села Прилиманське: ремонту доріг (вуличної і міжквартальної мережі), вуличного освітлення, встановлення камер відеоспостереження, придбання техніки для прибирання вулиць і доріг (снігоприбиральної та ін.). Це все поточні і щоденні питання, - зазначив він. - Вже до кінця поточного року в Прилиманському буде проведено капітальний ремонт проїжджої частини вулиці Восточна (на ділянці від будинку №99 до кладовища); під’їздів (заміна вікон та дверей) у багатоквартирних будинках №1 по вулиці Нова, №217 і 219 по вулиці Центральній, №120 і №120а по вулиці Нижній  та №48 по вулиці Оборонній; реконструкцію вуличного освітлення вздовж автотраси Одеса-Білгород-Дністровський ​​від вулиці Нової до вулиці Флотської і капітальний ремонт артсвердловини (вежі «Рожновського») по вулиці Восточній, 100.

Стратегічними ж завданнями для розвитку всієї об’єднаної громади сьогодні є будівництво дитячих садків у Прилиманському (2018-2019 роки) та на 190 місць в Авангарді, ж/м «7 небо» (2018-2019 роки), реконструкції будівель Будинку культури в с.Прилиманське (2018 рік) та Прилиманської загальноосвітньої школи І-ІІІ ступенів (2018-2019 роки), будівництво загальноосвітньої школи в смт Авангард (2018-2019 роки).

Як бачите, завдання та плани непрості, але цілком реальні та вкрай необхідні до виконання на території громади.

До речі, 30 листопада на другій сесії Авангардівської селищної ради, обговорюючи важливе для мешканців Прилиманського питання реконструкції дитячого садка, депутатський корпус погодився з висновком постійної комісії з питань житлово-комунального господарства: попереднє рішення про перебудову старої будівлі садка є нерозумним і нерентабельним. Всебічно вивчивши ситуацію, комісія запропонувала інший варіант: розробити новий проект дитсадка, розрахованого на 220 місць, і побудувати його на інший території - за Будинком культури. Взагалі найближчим часом після внесення змін до генерального плану розвитку села Прилиманське територію за Будинком культури буде повністю оновлено.

Повністю інтерв’ю з С.Хрустовським про підсумки виборів 29 жовтня, плани розвитку громади, взаємовідносини Авангардівської ОТГ з районом читайте в номері газети «Наддністрянська правда» за 7 грудня ц.р.

Віталій Добровольський

Ваша реклама