Овідіопольчанка стала “Міс Україна Всесвіт 2018”Овідіопольчанка стала “Міс Україна Всесвіт 2018”

14 серпня відбувся масштабний конкурс краси "Міс Україна Всесвіт 2018". Переможницею стала овідіопольчанка Каріна Жосан. Не дивлячись на те, що Каріна виступала під номером 13, журі визнало її кращою!

Перший крок до успішної модельної та акторської кар'єри Каріна зробила у конкурсі «Дністровська красуня», ставши його переможницею у 2011 році. Вищу освiту отримала в Одеськiй Нацiональнiй Академii Харчових Технологiй у сферi готельно-ресторанного та туристичного бiзнесу.

К.Жосан вiльно розмовляє чотирма мовами, з величезним захопленням пізнає культуру та традиції різних країн, яких на її рахунку вже понад 15-ти. Завжди з неймовірним бажанням та теплом повертається до рідної України, тільки тут, вдома, заряджається енергією для нових творінь і досягнень.

В цьому році, за словами Каріни, вона здійснила свою заповітну мрію — відкрила благодійний фонд “ZodiaK” в Кенії для дітей-сиріт, та для неї це тільки початок. Попереду ще безліч ідей для здійснення подальших проектів!

«Вогонь, який я несу у своєму серці, спрямований на творення, і якщо кожен подарує людству хоч одну іскру, зігріється вся планета!» - стверджує володарка титулу "Міс Україна Всесвіт 2018".

Ваша реклама