Курс – на співробітництво і співпрацюКурс – на співробітництво і співпрацю

18 серпня в румунському місті Тиргу-Окна була підписана угода між повітом Бакеу, Румунія та Овідіопольським районом Одеської області про співробітництво та співпрацю.

Нагадаємо, Тиргу-Окна (яке входить до складу повіту Бакеу), є побратимом селища Авангард нашого району. З 2012 року між ними встановились дружні відносини і в листопаді того ж року була підписана партнерська угода, в рамках якої відбувається постійний обмін делегаціями, вивчення досвіду соціально-економічної розбудови територій, розвитку місцевого самоврядування.

Минулого року зайшла мова про встановлення більш широких відносин вже на рівні районів. У листопаді 2017 року в Овідіополі було укладено угоду про наміри, а минулої суботи в Тиргу-Окна – угоду вже про співробітництво та співпрацю, яку підписали голова адміністрації повіту Бакеу Сорин Брашовяну  та голові Овідіопольської РДА Володимир Левчук.

Документом, зокрема, передбачено постійне співробітництво в галузі культури, науки, мистецтва та спорту, розвиток туризму, прийняття необхідних зусиль щодо сприяння співпраці та дружній поведінці обох регіонів, просування економічних відносин для взаємної вигоди. Підтримуватиметься діяльність і в інших сферах.

В сьогоднішніх непростих міжнародних і міждержавних відносинах таке співробітництво між окремими регіонами двох держав має сприяти порозумінню й зміцненню добросусідських відносин.

Віталій Добровольський

Ваша реклама