Вшанували рятувальниківВшанували рятувальників
Сергій Димченко

Овідіопольська служба порятунку має свою історію, яка веде початок із створення у 1962 році пожежної команди. Сьогодні службу несуть 29 працівників 30-ї державної пожежно-рятувальної частини.

Минулої п`ятниці в районному Будинку культури „Слава” відбулись урочисті збори з нагоди Дня рятівника. Учасників зібрання із професійним святом привітав голова Овідіопольської районної державної адміністрації Володимир Володимирович Левчук

  • Встановлення професійного свята свідчить про суспільне визначення вкрай важливої професії всіх хто присвятив життя нелегкій, але почесній справі – захисту від вогню та стихії національного багатства держави, її добробуту, життя і здоров`я людей, - сказав він. – Нехай це свято принесе із собою душевний спокій і благополуччя. Керівник району побажав рятувальникам міцного здоров`я, родинного добробуту, сил та оптимізму, найзаповітніших мрій та побажань, надійної підтримки колег та друзів.

Голова райдержадміністрації вручив грамоти ветеранам пожежної служби Василю Івановичу Петляку та Павлу Володимировичу Апанасенку.

Помічник народного депутата України Василя Гуляєва Андрій Левченко вручив почесні відзнаки народного депутата підполковнику цивільної служби Володимиру Івановичу Пашевичу та майору цивільної служби Сергію Сергійовичу Антонову.

Овідіопольських рятувальників від імені начальника обласного управління Державної служби з надзвичайних ситуацій генерал-майора цивільної служби Віктора Васильовича Федорчака привітав Євгеній Сергійович Кавун. Щороку завдяки напруженій і злагодженій роботі МНСівців по всій країні рятують сотні і тисячі життів! Це професійне свято всіх тих, хто постійно на передовій, ризикує своїм життям, рятуючи інших, говориться в привітанні.

Людей мужньої професії вітали Овідіопольський селищний голова Лідія Іванівна Савельєва, яка зауважила, що сьогодні ні в кого не викликає сумнівів той факт, що мужня робота в складних, часом критичних умовах здобула рятувальникам у суспільстві заслужений авторитет та справедливу повагу. З нагоди свята Лідія Іванівна вручила грамоти ветеранам пожежної служби Василю Павловичу Задорожному та Ганні Іванівні Кушко.

Своїх бойових побратимів по службі привітав начальник районного сектору ДСНС майор цивільної служби Микола Миколайович Федькалов.

  • Насамперед, кожному працівнику пожежно-рятувального підрозділу, а також членам наших сімей та родин я щиро бажаю миру, спокою та злагоди, - сказав він. - Переконаний, що в нашій службі працюють віддані патріоти своєї справи, які вболівають за неї всім серцем, прагнуть розвивати та поліпшувати її. Тому щиро бажаю кожному рятувальнику міцного здоров`я, товариської підтримки, оптимізму, задоволення від праці, матеріального благополуччя і завжди повертатись додому цілими та неушкодженими. А ще – „сухих рукавів” та ніяких надзвичайних ситуацій в особистому житті.

Того дня силами самодіяльних колективів району був проведений святковий концерт, присвячений рятувальникам району.

Сергій Димченко.

Ваша реклама