7 грудня – День місцевого самоврядування7 грудня – День місцевого самоврядування

7 грудня в Україні відзначають День місцевого самоврядування, як підтвердження активної участі широких мас населення в управлінні державою, високу роль самоврядності як найдемократичнішої, наймасовішої форми управління в суспільстві, відзначення чесної й самовідданої праці сільських, селищних голів, депутатів і працівників виконавчих апаратів місцевих рад.

Становлення самоврядних традицій має глибоке коріння в історії українського державотворення. Сьогодні, в період децентралізації влади місцеве самоврядування розглядається як єдино можлива і найбільш раціональна форма влади на місцях, як базис, що визначає усю суспільну надбудову, дійовий інструмент вирішення не лише регіональних, а й загальнодержавних завдань.

З нагоди свята в Овідіополі відбулися урочисті збори, на які було запрошено сільських, селищних голів, депутатів місцевих рад району, керівників структурних підрозділів райдержадміністрації, комунальних підприємств, працівники органів місцевого самоврядування.

З вітальними словами до присутніх звернулися голова Овідіопольської районної ради Олег Маклашевський, голова Овідіопольської райдержадміністрації Володимир Левчук.

Кращих було відзначено почесними відзнаками та грамотами.

Докладніше – у наступному номері «Наддністрянської правди»

Віталій Добровольський

Ваша реклама