Друге життя Новодолинської амбулаторіїДруге життя Новодолинської амбулаторії

Починаючи з січня поточного року Новодолинська амбулаторія опинилася під замком для своїх пацієнтів. А точніше те, що від неї залишилось, після підпалу невідомими.

– Пожежа знищила майже все, – пригадує в бесіді з нами Новодолинський сільський голова Л.О.Слинчук. – Те, що залишилось від медичного закладу, жахало, адже потребувало чимало фінансових вкладень на відновлення. Потрібно було вирішувати і ситуацію із медперсоналом, який залишився без робочого місця, а відтак не мав де надавати медичні послуги новодолинцям. Тож, ситуація склалася непроста, однак ми знайшли з неї вихід. На час відновлення амбулаторії її колектив розмістився в одному із кабінетів сільської ради, де лікарі загальної практики сімейної медицини продовжували вести прийом мешканців.

Як зазначила Людмила Олександрівна, із районного бюджету на ремонт будівлі було виділено 1 млн 5 тис. грн. Не залишились осторонь і мешканці громади, які разом із депутатським корпусом назбирали 5000 гривень на обладнання амбулаторії. За рахунок місцевої ради були придбані меблі. У черговий раз допомогли постійні меценати - ТОВ „Мультитранс”, яке придбало ксерокс, та ТОВ „Новодолинське”, подбавши про новий медичний шкаф та стільці. Ось так, як в народі кажуть: „Із миру по нитці вийде сорочка”, а у нашому випадку вийшла оновлена амбулаторія. Я дуже вдячна всім, хто доклав своїх зусиль, щоб вона знову запрацювала.

На урочистому відкритті відремонтованого медичного закладу було присутньо чимало гостей, зокрема голова райдержадміністрації В.В.Левчук, голова районної ради О.В.Маклашевський, головний лікар КУ „Овідіопольська ЦРЛ” С.М.Солтик, головний лікар КУ „ОЦПМСД” О.М.Сливка, директор ТОВ „Новодолинське” Ю.І.Розлуцька, директор КП „Овідіополь-сервіс” В.І.Осіченко.

Гості бажали колективу амбулаторії професійних успіхів у новеньких, комфортних кабінетах. Пацієнтам зичили міцного здоров`я та висловлювали сподівання, що прикрий випадок, який трапився з даним медичним закладом, буде єдиним, і винні у цьому таки будуть знайдені та покарані. Після урочистого перерізання святкової стрічки завідуючий амбулаторією загальної практики сімейної медицини М.М.Зубко разом із головним лікарем КУ „ОЦПМСД” О.М.Сливкою провели для присутніх екскурсію по новеньким кабінетам.

- Ремонт будівлі здійснювали працівники ПП „Фард”. Як бачите, усі роботи виконані якісно, за що я дуже вдячний будівельникам, - наголосив О.М.Сливка. – Відтак, амбулаторія має всі умови для роботи медиків. Є окремі просторі оглядові, де дотримані всі санітарні вимоги, кабінет педіатра тощо. Окрім двох лікарів загальної практики сімейної медицини, амбулаторія має ще й свого лікаря-стоматолога. Загалом колектив Новодолинської АЗПСМ складається із 10 кваліфікованих спеціалістів.

Амбулаторія загальної практики сімейної медицини села Нова Долина є важливою складовою ланкою всієї системи медичної галузі Овідіопольщини, і дуже приємно, що вона знову працюватиме.

Ваша реклама