Дипломант „Голосу країни”Дипломант „Голосу країни”

Дипломант „Голосу країни”

Столична та міжнародна сцени добре відомі виконавцям Овідіопольської районної школи мистецтв, адже  вихованці закладу неодноразово виборювали там призові місця на різних конкурсах і фестивалях.
Ось і зараз у ХІІ Всеукраїнській музичній олімпіаді "Голос країни", яка проходила днями у столиці нашої країни під патронатом народного артиста України, композитора Євгена Станковича, серед великої кількості учасників учениця 7 класу Овідіопольської РШМ Лілія Зеленова (клас викладача хорового співу Потапової М.О.) впевнено виконала свою програму і стала дипломантом престижного музичного конкурсу.

Лілія яскраво та впевнено виступила в номінації „Академічний спів” у віковій категорії 14-15 років та підкорила глядачів і членів журі своїм сильним і глибоким голосом.

Дівчина – активна учасниця різноманітних конкурсів та фестивалів районних, обласних та всеукраїнських рівнів. Вона не тільки відома як обдарована та перспективна хористка  школи мистецтв, а й часто виборює нагороди, виступаючи у сольному співі.

Своїм успіхам Лілія Зеленова завдячує передусім талановитому педагогу Потаповій Майї Олександрівні, яка є для неї найавторитетнішим порадником як у повсякденному житті, так і у творчості.

За вагомий внесок у розвиток музичної культури та підростаючого покоління, а також за високий рівень підготовки учасників у Всеукраїнській музичній олімпіаді, Овідіопольську районну школу мистецтв та викладача закладу було відзначено престижним дипломом.

Наш кор.

Ваша реклама