Великий Дальник не планує входити в спільну ОТГ з МаякамиВеликий Дальник не планує входити в спільну ОТГ з Маяками

У попередньому номері газети ми повідомляли  про проект рішення Одеської обласної ради “Про внесення змін до Перспективного плану формування територій громад Одеської області, який схвалений рішенням обласної ради від 24.06.2015 року № 1392-VI”, в якому зокрема запропоновано приєднання Великодальницької сільської ради Біляївського району до Маяківської об'єднаної територіальної громади (ОТГ).

Та як повідомила влада населеного пункту, Великодальницька сільська рада не зверталась до Маяківської ОТГ, а також до районної та обласної рад з прозицією об'єднання з Маяківською ОТГ. Маяківська ОТГ не повідомляла про свої наміри об'єднатися з Великодальницькою громадою.

Відповідно до перспективного плану та переліку спроможних територіальних громад Одеської області, затвердженному в 2016 році, було затверджено об'єднання Великодальницької сільської ради з Хлібодарською селищною радою. А також велися переговори з Петродолинською сільською радою Овідіопольського району про об'єднання в об'єднану територіальну громаду з визначенням адміністративного центру в селі Великий Дальник. 01.08.2018 року до Великодальницької сільської ради надійшов лист від Петродолинської сільської ради щодо надання згоди на початок проведення процедури добровільного об'єднання.

В зв'язку з цим Великодальницька сільська рада повідомляє, що вже розпочата процедура об'єднання громад Великодальницької, Петродолинської сільських рад та Хлібодарської селищної ради в об'єднану територіальну громаду з визначенням адміністративного центру в селі Великий Дальник. Нею направлені листи до голови Одеської обласної державної адміністрації Степанова М.В. та голови Одеської обласної ради Урбанського А.І. щодо початку процедури добровільного об'єднання.

Віталій Добровольський

Ваша реклама