Свято мар’янівського самоврядуванняСвято мар’янівського самоврядування

В теплі погожі дні грудня мар’янівська територіальна громада відзначила своє свято – День місцевого самоврядування та 25-річчя відновлення сільської ради в с.Мар’янівка – у ще недалекому 1992 році рішенням Одеської обласної ради народних депутатів була утворена наша сільрада.

Проте місцеве самоврядування в селі не переривалось ще з часів його заснування, як німецької колонії Марієнталь з 1805 року. Свого часу Марієнталь входив до складу Лібентальського колоністського округу, Грослібентальської волості, Спартаківського німецького національного району, а з 1939 року до Овідіопольського району. А сільська рада, як орган влади, функціонувала з 1926 року і до початку війни 1941 року.

Немає, напевно, серед владних структур, з якими б нашим людям не доводилось контактувати найбільше, маючи якісь невирішені питання, ніж з сільською радою. Тому в такий святковий день до сільської ради заходили з привітаннями всі – і жителі села, і й представники різних місцевих структур – відділення «Укрпошти», медичного пункту, загальноосвітньої школи, торгової мережі, Будинку культури - всі, з ким контактує рада.

За святковим солодким столом лунали поздоровлення хай і з невеликим, але таки ювілеєм і від соціальних працівників Овідіопольського терцентру обслуговування самотніх громадян похилого віку. Зокрема, Чабан Г.Г. від себе та своїх колег поздоровила присутніх, наголосивши про ефективність співпраці з колегами із сільської ради. Директор Будинку культури Кас’ян Н.А. відзначила, що без підтримки місцевого самоврядування ентузіасти культурного фронту неспроможні будуть відповідати на культурні запити жителів громади. Голова Мар’янівського осередку ГО «Жінки Овідіопольщини» Кузнєцова Л.М., громадська активістка, в минулому сільський бібліотекар Крижанівська А.І. також приєднались до поздоровлень, підкресливши що розбудова громадського суспільства починається з окремо взятої території, і Мар’янівська громада тому приклад.

На завершення гостинного частування Мар’янівський сільський голова Чабанова Н.М., подякувавши за привітання з ювілеєм, запевнила присутніх про незмінність курсу, свого та депутатського корпус на співпрацю заради майбутнього Мар’янівки.

Л.Тихомирова, інспектор ВОС Мар’янівської сільської ради

Ваша реклама