НЕ СЛОВОМ, А ДІЛОМ!НЕ СЛОВОМ, А ДІЛОМ!

Вже багато років у Молодіжненській сільській раді діє цільова соціальна програма "Милосердя в дії", яка передбачає підтримку ветеранів війни та праці, осіб, які мають особливі заслуги перед Батьківщиною, учасників бойових дій, учасникам АТО, сімей з дітьми: багатодітних та неповних сімей, сімей, які виховують дітей-інвалідів, громадяни похилого віку тощо.

Цього року до неї додався ще один важливий пункт, відповідно до якого кожна сім'я, в якій народиться дитина, отримає одноразову допомогу для новонароджених.

Днями народний депутат України Василь Гуляєв разрм з Молодіжненським сільським головою Миколою Лук'янчуком, секретарем сільради Світланою Курко, а також депутатами Молодіжненської сільської ради Володимиром Зайцевим і Віталієм Кукушкіним привітали молоду сім'ю з поповненням і сімействі і вручили одноразову допомогу, яка включає в себе все найнеобхідніше для новонародженого: памперси, пелюшки, одяг і косметичний набір.

В.Гуляєв висловив упевненість, що це стане гарною підмогою для молодої сім'ї, а сама ініціатива допоможе підвищити народжуваність, як мінімум, у селі Молодіжне!

Віталій Добровольський

Ваша реклама