Наддністрянська правда

За майже 70-річну історію газета “Наддністрянська правда” перетворилася на незмінну складову життя Овідіопольського району Одеської області, ставши архівом подій, енциклопедією змін, через які пройшла Овідіопольщина, люстром, яке відбиває та зберігає образи часу.

На сторінках «Наддністрянки», як любовно називають її читачі, можна дізнатися що нового в одному з найблагодатніших куточків причорноморського краю, яким є Овідіопольський район,  знайти розповіді про його працелюбних мешканців, познайомитися з їх виробничими, творчими, спортивними та іншими досягненнями, отримати інформацію або роз’яснення від органів державної влади і місцевого самоврядування, організацій та установ.

Журналісти «Наддністрянської правди» оперативно розповідають про те, що хвилює мешканців Овідіопольського району, чим вони переймаються та чому радіють.  А вміщувані на сторінках газети світлини доповнюють ці матеріали або нагадують про події, які вже минули.

В разі, якщо ви вважаєте що працівники газети, на жаль, обійшли увагою щось надважливе, завжди можна звернутись до редакції поштою або зателефонувавши до неї. Редакція «Наддністрянської правди» завжди радо співпрацює зі своїми читачами, публікуючи їх листи, або отримуючи від них нові теми майбутніх матеріалів.

З допомогою газети можна  привітати рідних та знайомих із днем народження або святами, прорекламувати свої товари чи послуги.

«Наддністрянська правда» – газета, яку читають у кожному населеному пункті Овідіопольського району.